برج های G و B سروستان چیتگر

برج های G و B سروستان چیتگر

برج های G و B شهرک چیتگر (سروستان) که توسط شرکت عمران هادی بتاجا در حال ساخت می باشد در انتهای بزرگراه خرازی به سمت غرب، بعد از مجموعه ایران مال، شهرک چیتگر قرار دارد که در چند ماهه ی اخیر پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای داشته است که از کل مجموعه پهنه سروستان تعداد ۵ برج از انتخاب واحد شده اند و به صورت طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند. متراژ واحدها از ۸۰ متر به بالا هستند. واحدهای این دو برج به دو صورت هستند. برج های G2 ، G4 و B3 که همان سهام های ۳۳ و ۶۳ متری هستند که تجمیع شده اند و اعضای بتاجا انتخاب واحد کرده اند و برج های G1 و G3 که از همان ابتدا به صورت آزاد فروش بوده اند و طبقه و واحدشان مشخص بوده است.

005_1

زمان تحویل برج های شهرک چیتگر فوق به صورت زیر می باشد؛

G1 ؛ قابل سکونت

G2؛ نیمه دوم سال 1400

G3؛ تابستان 1400

G4؛ سال 1401

B3؛ سال 1401

شرایط پرداخت برج های فوق به صورت نقدی می باشد و قیمت پایه ی هر برج به صورت زیر می باشد و بسته به طبقات مختلف قیمت شان افزایش می یابد.

G1 ؛ از متری 30 میلیون تومان به بالا
G2 ؛ از متری 21 میلیون تومان به بالا
G3 ؛ از متری 23 میلیون تومان به بالا
G4 ؛ از متری 21  میلیون تومان به بالا
B3 ؛ از متری 24 میلیون تومان به بالا

از مجموع ۵ برج واحد مشخص فوق که به صورت وکالتی خرید و فروش می شوند تنها بلوک های G1 و G3 که آزادفروش بوده اند و قابل نقل و انتقال به صورت قطعی در تعاونی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>