پروژه 12 فروردین-سکنا ساحل

far2

مشخصات کلی پروژه 12 فروردین سکنا ساحل
شرکت تعاونی مسکن 12 فروردین به شماره ثبت 97852 و به شماره شناسه ملی 1010141894

موقعیت پروژه:
تهران – میدان المپیک – انتهای بلوار امیر کبیر – منطقه 22 شهرداری تهران / ناحیه شرق دریاچه چیتگر با پلاک ثبتی 3314/1863
در حال حاضر تعداد 7 برج مصوب و دارای پروانه ساختمانی در 23 طبقه اسکلت فلزی و 6 بلوک به صورت 76 واحدی و یک بلوک 114 واحدی طراحی و درحال اجرا و ساخت و ساز می باشد.
ملک پروژه شرکت تعاونی مسکن 12 فروردین در منطقه 22 شهرداری تهران به علت قرارگرفتن بین چهارباغ تجاری و اداری و موقعیتی که به لحاظ همجواری با شرق دریاچه مصنوعی چیتگر دارد تحت عنوان مجتمع مسکونی سکنا ساحل نامگذاری شده است.

مشخصات کلی پروژه:
پروژه در ساحل شرقی دریاچه چیتگر بوده که این از محاسن بزرگ و منحصر بفرد این ملک بشمار می رود، بطوریکه ضلع شمال غربی، غرب و جنوب غربی مجتمع مسکونی سکنا ساحل از دید کامل دریاچه برخوردار است.
برابر مصوبات شورای شهر تهران و شهردای منطقه 22 تهران و سازمان مسکن و شهرسازی، این منطقه از لحاظ موقعیت جغرافیایی منطقه ایست کاملا منحصر بفرد و با رعایت کلیه استانداردهای شهرسازی و معماری دنیا در حال طراحی و اجرا می باشد.
پروژه مسکونی سکنا ساحل؛ تعاونی مسکن 12 فروردین به دو بخش تقسیم شده است.
بخش اول شامل منطقه تجاری، اداری و خدماتی؛ به مساحت حدود 26000 متر مربع، که بخشی از چهارباغ تجاری در قسمت شمال و شرق تعاونی مسکن می باشد.
بخش دوم شامل منطقه مسکونی که بین منطقه تجاری و ساحلی شرقی دریاچه چیتگر طراحی و مصوب شده و درحال اجرا می باشد.

مشخصات مسکونی پروژه :
پروژه مجتمع مسکونی سکنا ساحل شامل 7 برج مصوب و جداگانه می باشد که هر برج شامل 23 طبقه و سه طبقه پارکینگ، یک طبقه لابی و 19 طبقه مسکونی، هر طبقه 4 واحد و هر واحد با مساحت مفید در حدود 133 مترمربع بصورت سه خوابه که جمعاً با مشاعات 223 مترمربع می باشد. ضمناً فقط یک بلوک بصورت 6 واحد مسکونی در هر طبقه است.
بلوکها از نوع اسکلت فلزی، دارای سه دستگاه آسانسور نفربر و باربری، با بهره گیری از سیستم های جدید سرمایشی و گرمایشی و رعایت اصول بهینه سازی مصرف انرژی با کلیه لوازم و تجهیزات درجه یک و سایر امکانات از قبیل سالن ورزشی، مرکز مانیتورینگ، سیستم اطفاء حریق و … می باشند.

موقعیت جغرافیای پروژه :
مجتمع مسکونی منحصربفرد سکنا ساحل در منطقه 22 شهرداری تهران بین چهار باغ تجاری و اداری و دریاچه چیتگر واقع گردیده و از نظر دسترسی بین سه بزرگراه شهید همت، رسالت (شهید حکیم غرب) و اتوبان تهران – کرج و در مجاورت بزرگراه آزادگان قرار گرفته و از این رو به شمال، شرق و غرب و جنوب شهر دسترسی دارد.
پروژه مسکونی شرکت تعاونی مسکن 12 فروردین تنها ملک منحصر بفردی است که در نزدیکترین نقطه ساحل شرقی دریاچه چیتگر و مشرف به کل دریاچه چیتگر می باشد.
ضلع شمال غربی، غربی و جنوب غربی پروژه مجتمع مسکونی سکنا ساحل علاوه بر دید کامل دریاچه چیتگر به رشته کوه البرز و آبشار تهران مشرف بوده و همچنین از لحاظ چشم انداز به جنگل چیتگر و کلیه تفرجگاه ها، هتل ها و متل های دریاچه نیز اشراف خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>