پروژه تجاری اداری آیرانا

ayran

معرفی مجری و مالک پروژه
تعاونی مسکن امید همت اسکان در سال 1386 با انگیزه تامین مسکن اعضاء در صحنه فعالیت های عمرانی و آبادانی کشور ، فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون توانسته است به عنوان یک شرکت توانمند مهندسی با اتکا به مهندسین و پرسنل مجرب وکارآزموده خود وبا استفاده از توانمندیهای موجود درسطح کشور ونیز بهره گیری از آخرین فناوری ها و تجهیزات اجرائی در خصوص اجرای انواع پروژه ها در زمینه احداث ابنیه سبک و سنگین در حال حاضر این تعاونی به زودی اجرای پروژه تجاری، اداری آیرانا را در زمینی به مساحت تقریبی 7200 متر مربع آغاز خواهد نمود.
معرفی پروژه
آدرس پروژه: تهران، اتوبان همت غرب ( شهید خرازی ) میدان دریاچه شهدای خلیج فارس، بلوار شهید جوزانی
مشخصات زمین: 7172 متر مربع با کاربری تجاری، اداری و دارای سند مالکیت رسمی می باشد.
سوابق زمین آیرانا
زمین با توجه به پروانه ساختمانی صادره در حال خاکبرداری می باشد و در ابتدا با متراژ 15000 متر مربع زمین بایر که با توافق شهرداری قسمت های داخل معابر و دریاچه تحویل شهرداری و بخش های از شهرداری به آن اضافه شده و بصورت یک بلوک شهری محصور به چهار معبر اطراف آن است، اصطلاحا زمین چهار بر می باشد .
معابر
در شمال معبر 35 متری شهید جوزانی و در شرق معبر در حال احداث 12 متری و در غرب معبر 20 متری در حال احداث و در جنوب معبر 45 متری چهار باغ قراردارد و درجنوب معبر چهارباغ حاشیه سازی و فضای سبز دریاچه چیتگر قراردارد.
موقعیت جغرافیایی پروژه آیرانا
این پروژه در حاشیه شمالی دریاچه چیتگر و موقعیتی کم نظیر واقع در منطقه 22 شهرداری تهران ( شهرک راه آهن ) پیش بینی شده و با آبگیری دریاچه دید زیبا و موقعیت تفریحی، توریستی مناسب می باشد.
پروژه آیرانا بدلیل نزدیکی به بزرگراه همت و حکیم از نظر دسترسی به شرق تهران و مرکز شهر و کرج موقعیت مناسبی دارد. بدلیل واقع شدن مجموعه در منطقه با بافت نو، پیش بینی ارتباط مناسب شهری و طراحی و اجرای شریان های حیاتی شهری مطابق آخرین ضوابط مصوب انجام شده است.
همچنین موقعیت ممتاز و استثنائی پروژه در بهترین نقطه محور تجاری، اداری چهارباغ؛ نزدیکی به امتداد بزرگراه حکیم و دریاچه چیتگر، از ویژگی های برجسته پروژه به شمار می رود، به طوری که بهره برداری از هریک از طرح های مزبور ( ” دریاچه چیتگر ـ شهدای خلیج فارس ” ، تجیمع برخی اصناف تهران در محور چهار باغ و رونق اقتصادی آن، ”امتداد بزرگراه حکیم” و برخی دیگر از پروژه های تجاری، تفریحی، مواصلاتی و …) می تواند تاثیر به سزائی در افزایش درآمد پروژه تجاری، اداری آیرانا برجای گذارد.

ayran2

 

جایگاه پروژه در منطقه 22
پروژه آیرانا تقریبا در بخش مرکزی منطقه 22 شهرداری تهران (شهرک راه آهن) و در حاشیه دریاچه چیتگر در موقعیتی ممتاز واقع شده است.
از سوی دیگر موقعیت ویژه منطقه 22 در سطح شهر تهران با مساحت زیاد و جمعیت اندک، شرایط اقلیمی مناسب، برخوداری از پتانسیل ایفای نقش فرا ملی و ملی، پتانسیل ایفای نقش فرا منطقه ای و منطقه ای، پتانسیل ایفای نقش مرکزی حوزه غربی شهر، قابلیت جذب سریز جمعیت تهران، جایگاه ویژه ارتباط زمینی، وجود قابلیت های تفرجگاهی و تجاری (به خصوص محور چهار باغ) و… از نقاط قوت عدیده ای برخوردار است، که زمینه ها و چشم اندازهای مطلوبی را در تحقق در آمدهای پیش بینی شده در پروژه و تسهیل در فروش واحد ها به همراه خواهد داشت. در این میان موارد ذیل به نحو برجسته ای بر تسهیل فروش و رشد در آمد حاصل از پروژه آیرانا تاثیر گذاری خواهد بود.
محور تجاری ـ اداری چهار باغ
این محور با غلبه سبز، به طول 9 کیلومتر و عرض 300 تا 400 متر با تراکم بالا (بدون مسیر ماشین رو، به طوری که دسترسی ها در محور یاد شده از طریق ریل سبک صورت خواهد گرفت) با هدف جذب و ساماندهی بسیاری از اصناف تهران، در طرح تفصیلی منطقه 22 مورد تاکید قرار گرفته است.
در این چهار چوب و باتوجه به نگاه فوق مبنی بر تجمیع برخی اصناف در محور یاد شده، فروش یکجای واحد های پروژه آیرانا به یک یا چند صنف، می تواند بسیاری از مشکلات تحقق در آمدها را مرتفع نماید.
دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس)
موقعیت پروژه در ضلع شمالی دریاچه، شرایط بی بدیلی را برای آن فراهم آورده است، به طوری که هیچ رقیب یا پروژه ی مشابهی در پائین دست آن وجود نداشته و پروژه به راحتی از چشم انداز بی نظیر دریاچه بهره مند خواهد شد.
امتداد بزرگراه حکیم و عبور آن از جنوب دریاچه
امتداد این محور دسترسی در منطقه 22 و عبور آن در ضلع جنوبی بزرگراه همت و در ضلع شمالی پارک چیتگر و آزاد راه تهران ـ کرج و بخصوص عبور آن از حاشیه دریاچه و ایجاد اکواریم، میدان گاه در میان دریاچه با کاربری تفریحی گردشگری و… ازجمله مواردی هستند که در صورت تحقق تاثیر مثبت غیر قابل انکاری بر ارزش پروژه آیرانا خواهند داشت.
پارک چیتگر
این پارک با کاربری تفریحی ـ گردشگری از جمله امکانات موجود در ضلع جنوبی دریاچه چیتگر می باشد، که جزء نکات مثبت موقعیت جغرافیایی پروژه آیرانا تلقی می شود.
بهره برداری از آزاد راه تهران ـ شمال و استادیوم آزادی
به عنوان طرح های ملی موجود در منطقه 22 سایر طرح های تفریحی و گردشگری حاشیه دریاچه چیتگر و داخل پارک، پروژه احداث 3000 هکتار مجموعه تفریحی ـ گردشگری در قسمت بالا دست و ضلع شمالی منطقه 22، باغ گیاهشناسی، پارک فناوری، مسیل ورد آورد و … همگی از نقاط قوت موجود و در دست مطالعه در منطقه 22 می باشند که در صورت تحقق و توسعه هریک از آنها تسهیل در تحقق درآمدهای پروژه آیرانا را در برخواهد داشت .
ضمن اینکه همه این عوامل همراه با نگاه به منطقه 22 به عنوان یک منطقه ذخیره برای آینده تهران و نیز به عنوان یک منطقه فراشهری، می تواند تاثیر به سزائی در افزایش قیمت املاک تجاری، اداری و مسکونی در منطقه ایجاد نماید، که همه اینها چشم انداز مطلوبی را پیش روی پروژه آیرانا قرار می دهد.
دوره ساخت و بهره برداری
طبق پیش بینی های به عمل آمده دوره اجرای پروژه 4 سال از 1392 لغایت 1396 بوده و انشاء ا… پروژه آیرانا در سال 1396 به بهره بردای خواهد رسید .
ویژگی ها و مشخصات اجرایی پروژه آیرانا:
برای ساختمان 11 طبقه پارکینگ و 11 طبقه مختلط تجاری در نظر گرفته شده است 12 طبقه اداری و نیز سطح زیر بنای هر طبقه متفاوت می باشد.

نحوه خرید و سرمایه گذاری در پروژه آیرانا:
سهام های پروژه آیرانا به صورت 1 متر تجاری+ 2 متر اداری و یا به صورت 2 متر تجاری+ 4 متر اداری می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>