مجتمع تجاری، تفریحی تهران مال

تهران-مال

مجتمع تجاری تفریحی تهران مال با سرمایه گذاری مستقیم شرکت گینگ دام هلدینگ مالزی و توسط بخش خصوصی به مدیریت و مالکیت آقای حسین حسینی در منطقه 22 تهران واقع در غرب اتوبان شهید همت و در شهرک گلستان تهران در حال ساخت می باشد. عملیات ساخت این پروژه بطور رسمی از ابتدای سال 91 آغازشده و پیش بینی میشود تا اواخر سال 94 بطول بیانجامد.

مجتمع تهران مال در زمینی به مساحت 23.000 مترمربع و در 7 طبقه با وسعت 150.000 مترمربع زیربنا در حال احداث می باشد ، 3 طبقه پارگینک با گنجایش قریب 3000 خودرو برای پذیرش مراجعه کنندگان بزرگترین پارگینک طبقاتی تهران محسوب میشود .
در طبقه 1 مجتمع هایپرمارکت بزرگ با برند معروف و چند ملیتی هایپراستار به مساحت 13.000 مترمربع پذیرایی همه سلیقه ها و تمام نیازهای یک خانواده ایرانی بطور کامل خواهد بود.
طبقات همکف و اول شامل 454 واحد تجاری با مساحتهای مختلف 25 الی 400 مترمربع برای همه اصناف و مشاغل و نیز قسمتی از طبقه اول برای صرفا صنف طلا و جواهر و ساعت در نظر گرفته شده است حضور برندهای مختلف و بین المللی در این دو طبقه قابل توجه خواهد بود. در طبقه دوم نیز امکانات تفریحی مانند 2 واحد سینمای پیشرفته با آخرین تکنولوژی روز دنیا و 2 باب رستوران و 20 باب فسود با برندهای معروف ایرانی و بین المللی و نیز یک واحد شهربازی سرپوشیده به مساحت 7000 مترمربع با بکارگیری دستگاه ها و امکانات روز دنیا می تواند اوقات خوشی را برای خانواده های تهرانی فراهم آورد می توان گفت تقریبا نمونه این مجتمع از نظر وسعت و جمع بودن تمام امکانات تفریحی و خرید در تهران وجود ندارد.
تمامی طبقات مجتمع بوسیله پله برقی ها و رمپهای برقی و نیز آسانسورها به راحتی باهم در ارتباط بوده و مراجعه کنندگان از نظر تردد از پارکینگ ها به هایپراستار و طبقات و قسمت تفریحی هیچ مشکلی نخواهد داشت.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>