امتیاز هیات علمی دانشگاه تهران

dan1

پروژه مسکونی تجاری صندوق رفاه هیات علمی دانشگاه تهران با موقعیتی ویژه درمنطقه 22 تهران انتهای بلوار امیرکبیر و فاصله 200 متری دریاچه چیتگر واقع شده است.
زمین تعاونی هیات علمی دانشگاه تهران به مساحت 7400 متر مربع و دارای کاربری تجاری، مسکونی بوده که مستقیماً از خود شهرداری منطقه22 خریداری گردیده و در اردیبهشت 1392 کلنگ زنی شده و هم اکنون در مرحله اجرای اسکلت می باشد.

مشخصات واحد های مسکونی پروژه هیئت علمی دانشگاه تهران:
متراژ واحد ها از 98 متر تا 135 متر (2 خواب و 3 خواب)
قیمت هر متر واحد مسکونی از 3 میلیون تومان تا 4.5 میلیون تومان
تعداد طبقات مسکونی: 15 طبقه
قرارداد ساخت واحدهای مسکونی بر پایه متری 3 میلیون تومان می باشد که این مبلغ پایه قیمت گذاری می باشد.
بدین صورت با توجه به بالا رفتن طبقات ضریب مشخصی به قیمت اولیه اضافه میگردد (حدودا متری 100 تومان)
از مزایای ویژه این پروژه علاوه بر نزدیکی به دریاچه چیتگر و دارا بودن 3 طبقه تجاری در زیر برج می توان به مشخص بودن طبقه و متراژ و واحد، از همین ابتدای کار اشاره نمود.
این ویژگی در تعاونی های منطقه 22 به ندرت دیده شده و اعضاء تا پایان پروژه، از طبقه و جهت و حتی متراژ واحد خود بی خبر هستند.

مشخصات واحد های تجاری:
3 طبقه (همکف – اول – و منفی یک)
متراژهای مشخص از 25 متر تا 50 متر
طبقه و واحد و متراژ کاملا مشخص و واگذاری به صورت ملکیت انجام میگیرد.
مبلغ قرداد ساخت: از 7 میلیون تومان تا 12 میلیون تومان
مبلغ امتیاز نیز با توجه به مرغوبیت واحد تجاری از حدود 30 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان می باشد.
تاریخ تحویل پروژه هیئت علمی دانشگاه تهران: مهر سال نود پنج 95/7
نحوه پرداخت اقساط قرارداد ساخت:
سررسید اقساط هر سه ماه یکبار میباشد که 60 درصد مبلغ کل قرار داد ساخت از اعضا دریافت شده و 30 درصد مبلغ باقیمانده به صورت اقساط پرداخت خواهد شد و 10 درصد نهایی را هنگام انتقال سند در تاریخ 96/1/20 در دفترخانه پرداخت خواهد شد.
لازم به ذکر است که به ازای هر روز دیر کرد تحویل توسط تعاونی مبلغ 1 هزارم مبلغ کل قرار داد به عنوان جریمه به اعضا پرداخت میگردد و همچنین چنانچه اعضا اقساط را دیرتر از تاریخ سررسید پرداخت کنند مشمول جریمه دیرکرد 1 هزارم مبلغ هر قسط در روز میگردند.
آدرس پروژه هیئت علمی دانشگاه تهران: همت غرب – شهرک گلستان – انتهای بلوار امیر کبیر – خ امیری صفت – جنب پروژه تجاری اداری گلستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>