پیش فروش مجتمع تجاری اداری رزمال

03337742078496508362

رزمال مجموعه ای بی نظیر با امکاناتی متنوع
آدرس پروژه رزمال: تهران – منطقه 22 – بزرگراه خرازی به سمت غرب بعد از بیمارستان تریتا – پروژه رزمال
کاربری رزمال: مجتمع اداری تجاری تفریحی فرهنگی ورزشی و خدماتی
زیربنا رزمال: نزدیک به 200 هزار متر مربع
زمان افتتاح پروژه رزمال: سال 1394

فضای تجاری رزمال
زیر بنا: 000’70 هزار متر مربع
مساحت خالص فضای تجاری رزمال : 000’35 هزار متر مربع شامل 403 واحد تجاری – رستوران و هایپر مارکت
تسهیلات رفاهی: به جهت سهولت دسترسی بازدیدکنندگان محترم به پروژه بالغ بر 2800 واحد پارکینگ در 5 طبقه در نظر گرفته شده است

موقعیت پروژه رزمال:
پروژه رزمال در بدو ورود به منطقه 22 و در شمال بزرگراه همت قرار گرفته است. دسترسی به صورت مستقیم از طریق مسیر های بزرگراه همت – آزاد راه تهران – کرج و آزاد راه آزادگان امکان پذیر است.
این پروژه در مقیاسی فرا منطقه ای و با پیشرفتی چشمگیر در حال ساخت بوده و پیش بینی میشود در طول سال پذیرای جمعیتی بالغ بر 6 میلیون بازدید کننده باشد.

مرکز خرید رزمال:
مرکز خرید و تفریحات مجموعه رزمال در مساحتی نزدیک به 74,000 متر مربع و در 6 طبقه شامل 403 واحد تجاری ، رستوران و هایپر مارکت میباشد
متراژ واحد ها متنوع بوده و بسته به درخواست خریدار و جانمایی طبقات در محدوده بورس کالایی تعریف شده قرار خواهد گرفت.
طراحی معماری پروژه رزمالمتاثر از شاخصه های روز جهانی و با نگاه به آینده و توسط جمعی از بهترین معماران و طراحان ایرانی و خارجی صورت گرفته است .
ساخت این مجموعه بنا به مطالعات شهری و منطقه ای و بررسی خلاء های موجود، نیاز های فعلی و آتی شهر و منطقه انجام شده است.
فضاهای تجاری فرصت ها و امتیازات پروژه رزمال:
سرمایه گزاران در پروژه رزمال نه تنها مالک واحد تجاری یا اداری در موقعیتی بی نظیر خواهند شد بلکه از مجموعه ای از مزایا و امکانات استثنایی برای ارتقاء فروش و رونق کسب و کار خود بهره مند میشوند.
مزایایی از قبیل همجواری با مجموعه ای بی نظیر از برندها شامل فروشگاههای بزرگ تحت برند های معروف، ساخته شده با لوکس ترین طراحی و متریال، ادغام در طیف وسیعی از فعالیتهای بازاریابی و تجاری در سطح منطقه ای، طراحی و دکوراسیون فروشگاه یا واحد تجاری توسط تیم مجرب و خوش فکر طراحی رزمال (انتخابی)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>