برج های دوقلوی سپهر پردیس المپیک

Untitled6-334x375

عنوان پروژه: برجهای مسکونی – تجاری پردیس المپیک
نوع کاربری: مسکونی تجاری
تعداد طبقات: 27 طبقه
طراح معماری و طراحی سازه: مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن
مجری و کارفرما: شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس
تاریخ شروع پروژه: 91/7/1
تاریخ اتمام 94/6/31
مهندس ناظر: شرکت بهستان مسکن پردیس
پیمانکار: شرکت عمران آذرستان
آدرس پروژه پردیس المپیک: اتوبان همت (خرازی) – بلوار دهکده المپیک – بعد از میدان دهکده المپیک

 

معرفی پروژه برج های دوقلوی سپهر پردیس المپیک
مجموعه برج های دوقلوی سپهر پردیس المپیک در قالب دو برج 27 طبقه ای با امکانات و مشاعات منحصر به فرد در زمینی به مساحت حدود 9000 متر مربع توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس و شرکت سرمایه گذاری سپهر تهران طراحی و در حال اجرا می باشد.
این مجتمع در منطقه 22 شهرداری تهران و در نزدیکی میدان دهکده المپیک و در مجاورت پارک بزرگ جوانمردان واقع شده است.
این پروژه با توجه به معماری خاص و امکانات عالی به عنوان یکی از مجتمع های مسکونی و منحصر به فرد منطقه غرب تهران شناخته می شود.

 

موقعیت استراتزیک پروژه:
رشد فزاینده جمعیت و تحولات گسترده روز افزون اقتصادی و … بازتابی گسترده در تحولات کالبدی شهر تهران ایجاد نموده است که یکی از پیامدهای آن نحوه شکل گیری منطقه 22 شهرداری تهران به عنوان آخرین امید شهر تهران برای ایجاد الگوی مناسب و بهینه زندگی بنا به ضوابط طرح جامع ایجاد گردیده است که بدون تردید بزرگترین و وسیع ترین منطقه توسعه شهری تهران میباشد.
این منطقه با مساحت تقریبی 10000 هکتار و دارا بودن کلیه سرانه های استاندارد فضای سبز و پارک ها، تجاری و خدماتی و فضاهای فرهنگی و درمانی و … در سالهای اخیر از رشد و توجه قابل ملاحظه ای برخوردار گردیده است که در کنار آن طراحی شهری اصولی و ساخت مناطق خوش آب و هوا و تفریحی غرب تهران، منطقه مذکور را از بسیاری از مناطق دیگر تهران متمایز نموده و آینده روشنی را جهت سکونت شهروندان مهیا نموده است.
شرکتهای سرمایه گذاری مسکن پردیس و سپهر تهران با هدف توسعه ساخت و ساز انبوه و بهینه در این منطقه اقدام به ساخت پروژه برج های دو قلوی سپهر پردیس المپیک نموده که برخی از ویژگی های ممتاز موقعیت پروژه به شرح ذیل می باشد:
دسترسی آسان و سریع به بزرگراه های همت، حکیم، آزادگان و … همچنین آزاد راه تهران – کرج و تهران شمال.
معماری منحصر به فرد و امکانات عالی به عنوان یکی از پروزه های نمادین منطقه
بستر مناسب سکونتی، تفریحی، گردشگری، و رزشی به علت نزدیکی و مجاورت با دریاچه چیتگر، بوستان جوانمردان ، کن سولقان، آبشار سنگان و مجموعه ورزشی آزادی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>