تعاونی بازنشستگان درجه دار ارتش

15610937648232260881

برج های دوقلو ۲۵ A

تعاونی پروژه بازنشستگان ارتش با تحویل موفق و بموقع بیش از ۸۰۰ واحد در منطقه۲۲ دارای سابقه و رزومه کاری بسیار عالی در ساخت و ساز و تحویل واحد به اعضا می باشد.

از این رو هم اکنون پس از تحویل آخرین سری آپارتمان های در حال ساخت اقدام به ساخت دو برج در شمال دریاچه چیتگر با موقعیتی ویژه و دید بسیار عالی نسبت به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر نموده است.

با توجه به خریداری زمین تعاونی در زمان مناسب و قبل از بالا رفتن ناگهانی قیمت ملک و زمین، هزینه تمام شده آپارتمان برای اعضا بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و در حال حاضر یکی از بهترین پروژه های در حال احداث جهت سرمایه گذاری سودآور و خانه دار شدن می باشد.

پروژه درجه داران بازنشستگان ارتش

متراژ: ۱۰۰ الی ۱۲۰ متر

واریزی: ۹۰ تا ۱۱۰ میلیون

مبلغ زمین و جواز ساخت: ۹۰ میلیون تومان که به صورت پیش پرداخت از تمامی اعضاء دریافت شده.

با این تفاسیر بعضی از اعضاء که تا کنون اقساط مربوط به ساخت را که ۲ قسط ۱۰ میلیون تومانی بوده را پرداخت کرده اند جمعاً مبلغی بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان واریزی کلی داشته و از اولویت بالاتری نسبت به دیگر اعضا که فقط ۹۰ میلیون اولیه را پرداخته اند و یا یک قسط را پرداخت کرده اند، دارند.

ضمناً افرادی که عضو هستند و یا قصد خرید امتیاز پروژه بازنشستگان ارتش را دارند، تا قبل از پایان سال ۹۳ باید ۲ قسط ۱۰ میلیون تومانی پرداخت نمایند.

و سپس بعد از انتخاب واحد که در تیر ماه سال ۹۴ صورت میپذیرد و متراژ واحد مشخص گردید با توجه به متراژ انتخاب شده مانده بدهی مشخص شده و الباقی اقساط نیز مشخص میگردد.

تحویل: ۴ ساله

نقل و انتقال امتیاز پروژه بازنشستگان ارتش در تعاونی صورت میگیرد و امتیاز واحد به نام خریدار جدید می گردد.

امتیاز بازنشستگان ارتش در تعاونی مربوطه بنام خریدار می گردد. قیمت امتیاز تعاونی درجه داران بازنشسته ارتش به روز می باشد.

جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد هزینه تمام شده آپارتمان و جزئیات بیشتر و اطلاع از قیمت امتیاز بازنشستگان ارتش با مشاورین و کارشناسان فروش امتیاز ما تماس حاصل نمایید.

آدرس پروژه بازنشستگان درجه دار ارتش:
همت غرب – شهرک گلستان – بین میدان ساحل و میدان دریاچه – ضلع شمالی دریاچه ی چیتگر، ضلع جنوب بزرگراه همت – پروژه بازنشستگان ارتش


  1. اسماعیل فردی زاد می‌گه:

    خوشحال میشوم به واجدین شرایط داده شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>