شهرک چیتگر

chitgarrr

شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22 شهر تهران (ضلع غربی دریاچه زیبای چیتگر) در حال احداث میباشد. این شهرک 20000 واحدی یکی از زیباترین و مدرنترین شهرک های در حال ساخت کشور محسوب میشود.
در ضلع شمالی این شهرک اتوبان شهید همت (شهید خرازی)، در ضلع شرقی بلوار ایران خودرو، در ضلع جنوبی اتوبان حکیم (در حال احداث) و در ضلع غربی بلوار پژوهش که در نهاین به آزاد راه تهران کرج منتهی میشود واقع شده است.
در همسایگی جنوب شرقی شهرک؛ پارک جنگلی چیتگر و در همسایگی جنوبی باغ ملی گیاه شناسی و در همسایگی شمالی بزرگترین شهربازی و مجتمع تفریحی توریستی و گردشگری خاورمیانه یا همان هزار یک شهر وجود دارد.

– دارا بودن سازه های مقاوم و تولید شده به روش صنعتی و استفاده از مصالح نوین ساختمانی
– قیمت مناسب نسبت به موقعیت و امکانات شهری
– مجاورت با دریاچه بزرگ چیتگر، پارک جنگلی، باغ گیاه شناسی، بزرگترین شهربازی کشور و مرکز توریستی تجاری تفریحی ایران مال
– دسترسی آسان و سریع به شریانهای اصلی غرب تهران ( بزرگراه همت، حکیم، کرج، آزادگان و … )
– برخورداری از هوای پاک به واسطه قرار گرفتن در مسیر اصلی باد تهران (جنوب غرب به شمال شرق)
– برخورداری از حداکثر نور با طراحی و جهت گیری مناسب ساختمانها
– طراحی شهری مناسب با حداکثر فضای سبز، 40 متر مربع به ازای هر واحد مسکونی
با توجه به توضیحات فوق پروژه شهرک مسکونی چیتگر به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب متقاضیان مسکن و همچنین هدف اصلی سرمایه گذاران ملکی در این منطقه تبدیل شده است.

با توجه به شرایط گوناگون فروش و نحوه واگذاری امتیازات، و زمان تحویل متفاوت و همچنین تفاوت قیمت امتیازات هر یک از پهنه ها و حتی بلوک ها با یکدیگر؛ آنها را به تفکیک در صفحات پهنه های شهرک چیتگر توضیح داده ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>